Sıkça Sorulan Sorular

Seyahatlerinizde teknik problemlerle karşılaşmamanız için araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yapılmaktadır. Buna rağmen; bir arıza olduğunda bizi aramanız yeterlidir. Sorunu en kısa zamanda gidermek için deneyimli kendi bakım personellerimiz nerede olursanız olun size ulaşıp aracınızın arızasını giderecektir. Arıza süresinin uzaması halinde size aynı grup başka bir araç temin edilecektir. Acil durumlar için 24 saat ulaşabileceğiniz numaralarımız 0542 685 30 21, 0545 832 68 12

Acil Durumlarda Firma ile Nasıl İletişim Kurulabilir ?
Acil durumlar için 24 saat ulaşabileceğiniz numaralarımız Kayseri için +90 (545) 832 68 32, Tokat için +90 (542) 685 30 21
Araç hareket ettirilmeden, 155'ten trafik polisine ulaşılmalıdır. Trafik ve alkol raporu ve kazaya karışan diger araçların trafik sigortalarının fotokopileri alınıp, ERDEMCAN OTO KİRALAMA ofisine haber verilmelidir.
Rezervasyon otel ya da herhangi bir adreste teslimat olarak yapılmışsa, ERDEMCAN OTO KİRALAMA personeli aracınızı teslim edecektir.
2 adımda gerçekleşir.1. adımda rezervasyon formunu tam olarak doldurun ve bize gönderin . Size daha iyi bir hizmet verebilmek açısından bu çok önemlidir. 2. adım da telefonla veya fax ile rezervasyon bildirimi yapılır.Hakkınızda yeterli bilgi kapsayan formunuz elimize ulaştığında, rezervasyonunuz yapılır ve rezervasyonunuz onaylanır. Ayrıca telefon ya da faks ile de rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Kiralanan araçları sınırlı kilometre kullanabilirsiniz. Kayseri içindeki oteller ve havaalanında araç teslim alma ve bırakma için ek ücret talep edilmez.




Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.